Tento workshop je určen těm, kteří považují lidi ve firmě za ten nejhodnotnější kapitál a firemní kulturu za zásadní element úspěchu.

Budoucnost patří lidem! Lidem kreativním, přizpůsobivým, spolupracujícím, samostatným. Zkrátka těm, kteří si umí definovat svůj úspěch. Takoví lidé nerozdávají životopisy na počkání, takové lidi musíte nadchnout a umět si je udržet. Připravit jim dobrou párty, ze které nebudou chtít odejít. Staňte se Culture Jockeyem! Petr Skondrojanis a Hanka Smítalová věří v sílu zážitku a zážitkem je i tento dvoudenní workshop. Tématem budete Vy! Vaše práce s lidmi, vaše role, jakou ve firmě hrajete a jakou chcete hrát. Pozveme si jako hosta Culture Jockeye od vedle a necháme vás "ochutnat" firemní kulturu.

Nejedná se o žádné "Employer Branding Best Practices" ani přehlídku "HR marketing tools". Neukážeme vám, jak vybásnit vaši nabídku, aby byla atraktivnější, nebo jak nakreslit nový kariérní web. udeme diskutovat o firemní kultuře jako o zásadní ingrediencí úspěchu. Dva dny se budeme společně bavit jen o vás, o vaší práci ve vaší firmě, přineseme vám tipy z předních firem, které staví na firemní kultuře, rozebereme na atomy váš firemní svět. Culture Jockey je posun ke Culture Leaderhshipu nebo raději česky - jak vytvářet firmu, která je postavená selským rozumem na potřebách zaměstnanců, je úspěšná a práce v níc je dobrým zážitkem.

O workshopu

Keep playing

Buďte to právě vy, kdo se rozhodne a začne pracovat na prostředí, které baví vás i lidi kolem a do kterého se každý rád vrací?
Staňte se stvořitelem, rebelem a vládcem! Udělejte krok směrem do budoucnosti a rozehrajte firmu tak, že bude přitahovat stejné nadšence. Rozvíjejte sebe a své okolí, podporujte agilitu a přirozený rozvoj, nadchněte kolegy ve firmě tak, že z vaší párty rozhodně nebudou chtít odejít!

Ukážeme vám, jak udržovat gramce roztočené, aby se celý sál bavil. Je jedno co hrajete, jestli DISCO, JAZZ nebo FUNK. To co se počítá je, jestli to baví vaše posluchače, protože mají rádi stejný styl. Ukážeme vám, jak vytvořit prostředí pro stejně naladěné kolegy tak, aby to pro ně byl zážitek, na který budou vzpomínat i když už budou na jiné párty. Práce s lidmi a pro lidi je rozhodně zábavou. Pracovat na prostředí, ve kterém vaši lidé prožijí 2000 hodin ročně je posláním lídrů a to nejen těch se zkratkou HR na vizitce.

termíny:25-26/05/2020 (zrušeno díky panice)
23-24/06/2020 (hurrááá offlajn)
21-22/09/2020 (doufejme, že pořád offlajn)
Kde se workshop odehraje:
Kinosál Bokovka / Dlouhá tř. 37 / Praha

Víte, jakou roli ve firmě hrajete?

A jakou byste si přáli hrát, kdybyste si mohli vybrat?