Program

Playlist

Firemní kultura se nežije, firemní kultura je odrazem toho, jak se ve firmě žije.
Firemní kulturu považujeme za základ úspěšného a trvale udržitelného byznysu. Jsou firmy, kde lidé pracují, protože musí mít práci. Vedle nich jsou společnosti, kde lidé pracovat chtějí.

Side ONE

  1. Budeme si hrát, třeba poker. Podíváme se na to, co se skrývá pod buzzwordem “firemní kultura”. A proč pro vás bude tento buzzword mantrou a zaklínadlem úspěchu.
  2. Koukneme se, jakou pouštíte muziku nyní a jestli to vaše obecenstvo baví. Co společného mají ti nejlepší DJ's, kteří firemní kulturu udržují na vysoké hladině oxytocinu.
  3. Přiblížíme vám, proč by firemní kultura měla být o zážitku. Ostatně jako cokoli co v životě děláme, a proč by vás měl zajímat termín "Employee-centric Company Culture" - další buzzword? Nebo směr, kterým napřít síly.

Side TWO

  1. Diskuze s někým, koho považujeme za skutečného CJ, kdo pečuje o své lidi tak, že jsou rádi součástí firmy, v níž pracují.
  2. Proč je pro nás důležité tady a teď a proč hned za buzzwordem "firemní kultura" následuje náš druhý oblíbený termín “mindfulness”. Nebojte, nebude to o klášterech a ezoterice...no, vlastně trochu jo, protože to, co dnes lidem chybí, je "focus", tedy zaměření na přítomnost a to, jak se v ní cítí.
  3. Nakreslíme si budoucnost a zavážeme se na sobě pracovat.